| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 32.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 40.00 см |
| DEPTH TOPPING | 14.00 см |
| Brand | TONI BAD |
| MODEL: | JUNIOR 1 |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING: | 32.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 40.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 14.00 см |
| EAN | 4013251807805 |







