| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 65.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 90.00 см |
| DEPTH TOPPING | 15.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | Yes |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | VICARD |
| MODEL: | ДЪБЛИН |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING: | 65.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 90.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 15.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR: | Yes |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800143600801 |




