| WIDTH TOPPING | 80.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 55.00 см |
| DEPTH TOPPING | 15.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | VICARD |
| MODEL: | НАОМИ |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| WIDTH TOPPING: | 80.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 55.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 15.00 см |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | LED ОСВЕТЛЕНИЕ |
| EAN | 3800143611555 |






