| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 60.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 65.00 см |
| DEPTH TOPPING | 14.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | LED |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | VICARD |
| MODEL: | ПОМПЕЙ |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING: | 60.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 65.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 14.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR: | LED |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| EAN | 3800143611586 |






