| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 33.70 см |
| HEIGHT TOPPING | 55.00 см |
| DEPTH TOPPING | 14.00 см |
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL: | ЛУНА 40 |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING: | 33.70 см |
| HEIGHT TOPPING: | 55.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 14.00 см |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224042766 |







