| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 33.70 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 14.00 см |
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ: | ЛУНА 40 |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 33.70 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 14.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224042766 |







