| WIDTH TOPPING | 55.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 63.50 см |
| DEPTH TOPPING | 14.40 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL: | ВИВИ |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| WIDTH TOPPING: | 55.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 63.50 см |
| DEPTH TOPPING: | 14.40 см |
| LIGHT OF THE MIRROR: | No |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224042575 |




