| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 55.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 63.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 14.40 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ: | ВИВИ |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 55.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 63.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 14.40 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО: | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224042575 |




