| COLOUR | БЯЛ/ДЪРВЕСЕН |
| WIDTH BOTTOM PART | 51.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 83.50 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 40.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | МОНТЕ |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR: | БЯЛ/ДЪРВЕСЕН |
| WIDTH BOTTOM PART: | 51.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART: | 83.50 см |
| DEPTH BOTTOM PART: | 40.00 см |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354248023 |








