| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 85.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 62.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 49.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | СИНАЯ |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART: | 85.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART: | 62.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART: | 49.00 см |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | БЕЗ СМЕСИТЕЛ |
| EAN | 6988354237263 |


