| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 60.50 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 56.50 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 46.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | ROCA |
| MODEL: | VICTORIA |
| MATERIAL: | MDF |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART: | 60.50 см |
| HEIGHT BOTTOM PART: | 56.50 см |
| DEPTH BOTTOM PART: | 46.00 см |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| EAN | 8414329939033 |








