| COLOUR | БЯЛ С ДЪРВО |
| WIDTH BOTTOM PART | 70.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 35.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 46.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | VICARD |
| MODEL: | МОНТЕРЕЙ |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR: | БЯЛ С ДЪРВО |
| WIDTH BOTTOM PART: | 70.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART: | 35.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART: | 46.00 см |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800143610886 |







