| ЦВЯТ | БЯЛ С ДЪРВО |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 70.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 35.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 46.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ: | МОНТЕРЕЙ |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ: | БЯЛ С ДЪРВО |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 70.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 35.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 46.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800143610886 |







