| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 65.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 50.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 43.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | VICARD |
| MODEL: | САРА |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART: | 65.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART: | 50.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART: | 43.00 см |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | БЕЗ СМЕСИТЕЛ |
| EAN | 3800143614440 |






