| WIDTH BOTTOM PART | 55.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 66.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 45.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL: | МИНА |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| WIDTH BOTTOM PART: | 55.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART: | 66.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART: | 45.00 см |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224045248 |





