| HAND TOOL TYPE | МЕТЧИК |
| THREAD DIAMETER | 3.00 мм |
| Brand | KWB |
| HAND TOOL TYPE: | МЕТЧИК |
| THREAD DIAMETER: | 3.00 мм |
| THREAD PITCH: | 0.50 мм |
| TOOL MATERIAL: | HSS СТОМАНА |
| EAN | 4009314430035 |





1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| HAND TOOL TYPE | МЕТЧИК |
| THREAD DIAMETER | 3.00 мм |
| Brand | KWB |
| HAND TOOL TYPE: | МЕТЧИК |
| THREAD DIAMETER: | 3.00 мм |
| THREAD PITCH: | 0.50 мм |
| TOOL MATERIAL: | HSS СТОМАНА |
| EAN | 4009314430035 |