| HAND TOOL TYPE | ПЛАШКА |
| THREAD DIAMETER | 6.00 мм |
| Brand | KWB |
| HAND TOOL TYPE: | ПЛАШКА |
| THREAD DIAMETER: | 6.00 мм |
| THREAD PITCH: | 1.00 мм |
| OUTER DIAMETER: | 25.00 мм |
| TOOL MATERIAL: | HSS СТОМАНА |
| EAN | 4009314440065 |





1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| HAND TOOL TYPE | ПЛАШКА |
| THREAD DIAMETER | 6.00 мм |
| Brand | KWB |
| HAND TOOL TYPE: | ПЛАШКА |
| THREAD DIAMETER: | 6.00 мм |
| THREAD PITCH: | 1.00 мм |
| OUTER DIAMETER: | 25.00 мм |
| TOOL MATERIAL: | HSS СТОМАНА |
| EAN | 4009314440065 |