| MAXPOWER-W | 700.0 W |
| CAPACITY | 20.00 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | MO20A3T4 |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 700.0 W |
| CAPACITY: | 20.00 L |
| INNER COVERING: | GLAZED |
| UNFREEZE: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WEIGHT: | 10.30 kg |
| HEIGHT: | 29.00 см |
| LENGTH: | 36.00 см |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WIDTH: | 46.0 см |
| DEPTH: | 36.0 см |
| CAPACITY LITERS: | 20.00 L |
| MAX POWER: | 700 W |
| ELECTRONIC CONTROL: | Yes |
| EAN | 3838782866111 |












