| MAXPOWER-W | 1150.0 W |
| GRILL POWER | 900.00 W |
| CAPACITY | 23.00 L |
| GRILL FUNCTION | Yes |
| Brand | LG |
| MODEL: | MH6336GIB |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 1150.0 W |
| GRILL POWER: | 900.00 W |
| CAPACITY: | 23.00 L |
| INNER COVERING: | CERAMICS |
| TIMER TO: | 90.000 мин |
| GRILL STAND: | Yes |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| CONVECTION: | No |
| DUAL GRILL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| CHILD LOCK: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| WEIGHT: | 9.40 kg |
| HEIGHT: | 27.20 см |
| WIDTH: | 47.60 см |
| LENGTH: | 38.70 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CAPACITY LITERS: | 23.00 L |
| MAX POWER: | 1150 W |
| GRILL POWER: | 900 W |
| ELECTRONIC CONTROL: | Yes |
| EAN | 8806087603439 |








