| MAXPOWER-W | 1000.0 W |
| GRILL POWER | 1300.00 W |
| CAPACITY | 34.00 L |
| GRILL FUNCTION | Yes |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | NN-CD88QSEPG |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 1000.0 W |
| GRILL POWER: | 1300.00 W |
| CAPACITY: | 34.00 L |
| INNER COVERING: | STAINLESS STEEL |
| GRILL STAND: | Yes |
| GRILL FUNCTION: | Yes |
| UNFREEZE: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| HEIGHT: | 34.30 см |
| WIDTH: | 56.00 см |
| LENGTH: | 45.00 см |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5025232978359 |








