| POWER | 100.00 W |
| CUP | Yes |
| CUP CAPACITY | 500 ml |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-4422 |
| POWER: | 100.00 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CUP: | Yes |
| CUP CAPACITY: | 500 ml |
| CUP MATERIAL: | METAL |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.150 kg |
| EAN | 5202561595093 |







