| POWER | 100.00 W |
| SPEED LEVELS | 2 |
| CUP | Yes |
| CUP CAPACITY | 500 ml |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R447 |
| POWER: | 100.00 W |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| DOUBLE MIXER: | No |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CUP: | Yes |
| CUP CAPACITY: | 500 ml |
| CUP MATERIAL: | PLASTIC |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.200 kg |
| EAN | 5202561599640 |








