| POWER | 850 W |
| SPEED LEVELS | 5 |
| TURBOFUNCTION | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MFQ4980B |
| TYPE: | MIXER WITHOUT BOWL |
| POWER: | 850 W |
| SPEED LEVELS: | 5 |
| TURBOFUNCTION: | Yes |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| CUTTING BOWL: | Yes |
| HAND BLENDER ATTACHMENT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.100 kg |
| EAN | 4242005297061 |










