| МОЩНОСТ | 850 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 5 |
| ТУРБО ФУНКЦИЯ | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MFQ4980B |
| ТИП: | МИКСЕР БЕЗ КУПА |
| МОЩНОСТ: | 850 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 5 |
| ТУРБО ФУНКЦИЯ: | Да |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Да |
| ПРИСТАВКА ПАСАТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.100 kg |
| EAN | 4242005297061 |











