| POWER | 300 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR3705/00 |
| TYPE: | MIXER WITHOUT BOWL |
| POWER: | 300 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| RELEASE BUTTON: | Yes |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| ATTACHMENTS FOR HEAVY DOUGH: | No |
| CUTTING BOWL: | No |
| HAND BLENDER ATTACHMENT: | No |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 95X185X155 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.162 kg |
| EAN | 8710103855804 |










