| МОЩНОСТ | 300 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HR3705/00 |
| ТИП: | МИКСЕР БЕЗ КУПА |
| МОЩНОСТ: | 300 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| БУТОН ЗА ОСВОБОЖДАВАНЕ: | Да |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ПРИСТАВКИ ЗА ТЕЖКО ТЕСТО: | Не |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Не |
| ПРИСТАВКА ПАСАТОР: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| Размери: | 95X185X155 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.162 kg |
| EAN | 8710103855804 |












