| POWER | 1380 W |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | VINTAGE 979 |
| POWER: | 1380 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.000 kg |
| EAN | 8003705115736 |






i
"" Today

| POWER | 1380 W |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | VINTAGE 979 |
| POWER: | 1380 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.000 kg |
| EAN | 8003705115736 |