| МОЩНОСТ | 1380 W |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | VINTAGE 979 |
| МОЩНОСТ: | 1380 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.000 kg |
| EAN | 8003705115736 |






i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 1380 W |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | VINTAGE 979 |
| МОЩНОСТ: | 1380 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.000 kg |
| EAN | 8003705115736 |