| POWER | 650 W |
| MAXIMUM TEMPERATURE | 250.00 C |
| CAPACITY | 7.00 L |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | EMO-2509 7L |
| POWER: | 650 W |
| MAXIMUM TEMPERATURE: | 250.00 C |
| CAPACITY: | 7.00 L |
| THERMOSTAT: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.650 kg |
| EAN | 9003898725094 |





