| POWER CONSUMPTION | 170 W |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL: | FDMB 200172-E |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 170 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 35000 |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | FDMB 200172-E |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 170 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 35000 |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669278992 |










