| HEIGHT | 51.00 см |
| WIDTH | 44.00 см |
| DEPTH | 47.00 см |
| NET VOLUME | 41 L |
| Brand | SANG |
| MODEL: | MB-41 E |
| HEIGHT: | 51.00 см |
| WIDTH: | 44.00 см |
| DEPTH: | 47.00 см |
| NET VOLUME: | 41 L |
| INTERNAL FREEZER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 79 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |




