| ВИСОЧИНА | 51.00 см |
| ШИРИНА | 44.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 47.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 41 L |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | MB-41 E |
| ВИСОЧИНА: | 51.00 см |
| ШИРИНА: | 44.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 47.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 41 L |
| ВЪТРЕШНА КАМЕРА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 79 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |




