| DISPLAY TECHNOLOGY | IPS |
| SCREEN TYPE | Flat |
| DISPLAY SIZE INCH | 23.8 " |
| RESOLUTION | 1920x1080 |
| REFRESH RATE | 144.00 Hz |
| Brand | LG |
| MODEL: | 24G411A-B |
| DISPLAY TECHNOLOGY: | IPS |
| DISPLAY COVERAGE: | МАТОВ |
| SCREEN TYPE: | Flat |
| TOUCH SCREEN: | No |
| DISPLAY SIZE INCH: | 23.8 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 60.5 см |
| ASPECT RATIO: | 16:9 |
| RESOLUTION: | 1920x1080 |
| RESPONSE TIME G2G: | 5.00 ms |
| BRIGHTNESS: | 250 nits |
| STATIC CONTRAST RATIO: | 1500:1 |
| DISPLAY COMPATIBILITY: | AMD FREESYNC, G-SYNC |
| PIXEL PITCH: | 0.274 мм |
| ANGLEVIEW: | 178°/ 178° |
| PIVOT FUNCTION: | No |
| HEIGHT ADJUSTMENT: | No |
| HDMI: | 1 БР |
| HDMI VERSION: | 2 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| DISPLAYPORT VERSION: | 1.4 |
| OTHER PORTS: | AUX (Headphone 3-Pole) |
| VESA COMPATIBILITY: | 100X100 MM |
| SPEAKERS: | No |
| MISCELLANEOUS: | 120 HZ↔(144 HZ OVERCLOCK)@DP |
| Gaming: | Yes |
| DIMENSION: | 539.4 X 412 X 220 MM |
| WEIGHT: | 3.300 kg |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| EAN | 8806096571583 |



































