Monitor PHILIPS UHD 27E1N1900AE/00 0.155 мм, 178°/178°, IPS, 27.0 ", 68.6 см, 3840x2160, 60.00 Hz, 4.00 ms, HDMI, USB-C, BLACK
Code: 510056
In stock
Free delivery
i
Order now and pick up from:
"" Today
Expected delivery time from 1 to 4 days.
Price:239.90/469.20 лв.
See credit plans
from9.04
/
17.68 лв.
DISPLAY TECHNOLOGY
IPS
SCREEN TYPE
Flat
DISPLAY SIZE INCH
27.0 "
RESOLUTION
3840x2160
REFRESH RATE
60.00 Hz
BrandPHILIPS
MODEL:
27E1N1900AE/00
DISPLAY TECHNOLOGY:
IPS
DISPLAY COVERAGE:
МАТОВ
SCREEN TYPE:
Flat
TOUCH SCREEN:
No
DISPLAY SIZE INCH:
27.0 "
DISPLAY SIZE SM:
68.6 см
ASPECT RATIO:
16:9
RESOLUTION:
3840x2160
REFRESH RATE:
60.00 Hz
RESPONSE TIME G2G:
4.00 ms
RESPONSE TIME MPRT:
1.00 ms
BRIGHTNESS:
350 nits
STATIC CONTRAST RATIO:
1000:1
DISPLAY COMPATIBILITY:
AMD FREESYNC
PIXEL PITCH:
0.155 мм
ANGLEVIEW:
PIVOT FUNCTION:
No
HEIGHT ADJUSTMENT:
Yes
HDMI:
2 БР
HDMI VERSION:
2
USB-C:
1 БР
USB-C VERSION:
3.2, DP ALT MODE, 65 W
OTHER PORTS:
2x USB 3.2, AUX AUDIO OUT
VESA COMPATIBILITY:
100X100 MM
SPEAKERS:
Yes
MISCELLANEOUS:
HDR 10
Gaming:
DIMENSION:
613 X 492 X 220 MM