Monitor SAMSUNG LS27D304GAUXEN 0.311 мм, 178°/178°, IPS, 27.0 ", 68.6 см, 1920x1080, 100.00 Hz, 5.00 ms, HDMI, BLACK
Code: 506748
In stock
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: 27.0 "
Free delivery
i
Order now and pick up from:
"" Today
Expected delivery time from 1 to 4 days.
Price:122.50/239.59 лв.
See credit plans
from4.62
/
9.04 лв.
DISPLAY TECHNOLOGY
IPS
SCREEN TYPE
Flat
DISPLAY SIZE INCH
27.0 "
RESOLUTION
1920x1080
REFRESH RATE
100.00 Hz
BrandSAMSUNG
MODEL:
LS27D304GAUXEN
DISPLAY TECHNOLOGY:
IPS
DISPLAY COVERAGE:
МАТОВ
SCREEN TYPE:
Flat
DISPLAY SIZE INCH:
27.0 "
DISPLAY SIZE SM:
68.6 см
ASPECT RATIO:
16:9
RESOLUTION:
1920x1080
REFRESH RATE:
100.00 Hz
RESPONSE TIME G2G:
5.00 ms
RESPONSE TIME MPRT:
5.00 ms
BRIGHTNESS:
250 nits
STATIC CONTRAST RATIO:
1000:1
PIXEL PITCH:
0.311 мм