| DISPLAY TECHNOLOGY | OLED |
| SCREEN TYPE | Flat |
| DISPLAY SIZE INCH | 26.5 " |
| RESOLUTION | 2560x1440 |
| REFRESH RATE | 540.00 Hz |
| Brand | SONY |
| MODEL: | INZONE M10S II SDM27Q102B |
| DISPLAY TECHNOLOGY: | OLED |
| DISPLAY COVERAGE: | МАТОВ |
| SCREEN TYPE: | Flat |
| DISPLAY SIZE INCH: | 26.5 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 67.3 см |
| ASPECT RATIO: | 16:9 |
| RESOLUTION: | 2560x1440 |
| REFRESH RATE: | 540.00 Hz |
| BRIGHTNESS: | 1500 nits |
| STATIC CONTRAST RATIO: | 1500000:1 |
| DISPLAY COMPATIBILITY: | G-SYNC |
| PIXEL PITCH: | 0.229 мм |
| ANGLEVIEW: | 178°/178° |
| PIVOT FUNCTION: | Yes |
| HEIGHT ADJUSTMENT: | Yes |
| HDMI: | 2 БР |
| HDMI VERSION: | 2.1 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| DISPLAYPORT VERSION: | 2.1 |
| OTHER PORTS: | USB HUB 1 UP - 3 DOWN, AUX OUT |
| VESA COMPATIBILITY: | 100X100 MM |
| SPEAKERS: | No |
| MISCELLANEOUS: | QHD ДО 540 HZ/HD ДО 720 HZ |
| Gaming: | Yes |
| DIMENSION: | 604 X 504 X 197 MM |
| WEIGHT: | 6.200 kg |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| EAN | 4548736175976 |




















