| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED |
| ТИП ЕКРАН | Flat |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 26.5 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 2560x1440 |
| ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ | 540.00 Hz |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | INZONE M10S II SDM27Q102B |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED |
| ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА: | МАТОВ |
| ТИП ЕКРАН: | Flat |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 26.5 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 67.3 см |
| ФОРМАТ НА КАРТИНАТА: | 16:9 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 2560x1440 |
| ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ: | 540.00 Hz |
| ЯРКОСТ: | 1500 nits |
| СТАТИЧЕН КОНТРАСТ: | 1500000:1 |
| СЪВМЕСТИМОСТ НА ДИСПЛЕЯ: | G-SYNC |
| МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ: | 0.229 мм |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 178°/178° |
| ВЪРТЕНЕ НА ЕКРАНА: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНАТА: | Да |
| HDMI: | 2 БР |
| ВЕРСИЯ НА HDMI: | 2.1 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА DISPLAYPORT: | 2.1 |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | USB HUB 1 UP - 3 DOWN, AUX OUT |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 100X100 MM |
| ГОВОРИТЕЛИ: | Не |
| ЕКСТРИ: | QHD ДО 540 HZ/HD ДО 720 HZ |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| РАЗМЕР: | 604 X 504 X 197 MM |
| ТЕГЛО: | 6.200 kg |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| EAN | 4548736175976 |






















