| POWER CONSUMPTION | 5200 W |
| WORKING WIDTH | 100.00 см |
| Brand | GARDENIA |
| MODEL: | B4-R |
| RATED POWER: | 7.00 КС |
| TYPE ENGINE: | 4-ТАКТОВ БЕНЗИНОВ |
| POWER CONSUMPTION: | 5200 W |
| WORKING WIDTH: | 100.00 см |
| DEPTH: | 35.00 см |
| NUMBER OF GEARS: | 3 |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800151316398 |












