| WORKING WIDTH | 100.00 см |
| Brand | SICO GARDEN |
| MODEL: | B4 |
| RATED POWER: | 7.00 КС |
| TYPE ENGINE: | 4-ТАКТОВ |
| WORKING WIDTH: | 100.00 см |
| DEPTH: | 35.00 см |
| NUMBER OF GEARS: | 3 |
| PRODUCT WEIGHT: | 60.000 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800151306962 |









