| ENGINE DISPLACEMENT | 173.0 см3 |
| RATED POWER | 4.42 КС |
| CUTTING WIDTH | 53.00 см |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 75 L |
| SELF PROPELLED FUNCTION | Yes |
| Brand | GARDENIA |
| TYPE ENGINE: | 4-STROKE |
| ENGINE DISPLACEMENT: | 173.0 см3 |
| RATED POWER: | 4.42 КС |
| POWER CONSUMPTION: | 3300 W |
| CUTTING WIDTH: | 53.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT: | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT: | 25 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT: | 75 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX: | 75 L |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ИНДИКАТОР: ПРЕПЪЛВАНЕ НА КОША |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800151316916 |








