| ENGINE DISPLACEMENT | 175.0 см3 |
| RATED POWER | 3.75 КС |
| CUTTING WIDTH | 46.00 см |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 55 L |
| SELF PROPELLED FUNCTION | Yes |
| Brand | HYUNDAI |
| MODEL: | HYM 46SP |
| TYPE ENGINE: | 4-STROKE |
| ENGINE DISPLACEMENT: | 175.0 см3 |
| RATED POWER: | 3.75 КС |
| POWER CONSUMPTION: | 2600 W |
| CUTTING WIDTH: | 46.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT: | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT: | 25 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT: | 75 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX: | 55 L |
| SELF PROPELLED FUNCTION: | Yes |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8435528162152 |








