| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 175.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 3.75 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 46.00 см |
| ОБЕМ НА КОША | 55 L |
| САМОХОДНА ФУНКЦИЯ | Да |
| Марка | HYUNDAI |
| МОДЕЛ: | HYM 46SP |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 175.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 3.75 КС |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2600 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 46.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ: | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 75 мм |
| ОБЕМ НА КОША: | 55 L |
| САМОХОДНА ФУНКЦИЯ: | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8435528162152 |








