| ENGINE DISPLACEMENT | 52.0 см3 |
| RATED POWER | 2.40 КС |
| CUTTING WIDTH OF THREAD | 44.00 см |
| CUTTING WIDTH WITH KNIFE | 25.50 см |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-GBC20 |
| ENGINE DISPLACEMENT: | 52.0 см3 |
| RATED POWER: | 2.40 КС |
| CUTTING WIDTH OF THREAD: | 44.00 см |
| CUTTING WIDTH WITH KNIFE: | 25.50 см |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972009035 |








