| ENGINE DISPLACEMENT | 52.0 см3 |
| RATED POWER | 2.00 КС |
| CUTTING WIDTH OF THREAD | 42.00 см |
| CUTTING WIDTH WITH KNIFE | 25.50 см |
| Brand | GARDENIA |
| MODEL: | BC520 |
| ENGINE DISPLACEMENT: | 52.0 см3 |
| RATED POWER: | 2.00 КС |
| CUTTING WIDTH OF THREAD: | 42.00 см |
| CUTTING WIDTH WITH KNIFE: | 25.50 см |
| ADJUSTABLE HANDLE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 10.200 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800151314882 |









