| ENGINE DISPLACEMENT | 51.7 см3 |
| CUTTING WIDTH OF THREAD | 42.00 см |
| CUTTING WIDTH WITH KNIFE | 25.50 см |
| Brand | HYUNDAI |
| MODEL: | HYBC 5220 |
| ENGINE DISPLACEMENT: | 51.7 см3 |
| CUTTING WIDTH OF THREAD: | 42.00 см |
| CUTTING WIDTH WITH KNIFE: | 25.50 см |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДОПЪЛН. АКСЕСОАРИ В КОМПЛЕКТА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | HYBC 5220 |
| ENGINE DISPLACEMENT: | 51.7 см3 |
| CUTTING WIDTH OF THREAD: | 42.00 см |
| CUTTING WIDTH WITH KNIFE: | 25.50 см |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДОПЪЛН. АКСЕСОАРИ В КОМПЛЕКТА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5202650438201 |











