| ENGINE DISPLACEMENT | 25.4 см3 |
| RATED POWER | 1.20 КС |
| BAR LENGTH | 25.00 см |
| Brand | RAPTER |
| MODEL: | RR44460 |
| ENGINE DISPLACEMENT: | 25.4 см3 |
| RATED POWER: | 1.20 КС |
| BAR LENGTH: | 25.00 см |
| PRODUCT WEIGHT: | 6.000 kg |
| CAPACITY OF FUEL TANK: | 0.23 L |
| CAPACITY OF OIL TANK: | 160 ml |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800755444602 |












