| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 25.4 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 1.20 КС |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 25.00 см |
| Марка | RAPTER |
| МОДЕЛ: | RR44460 |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 25.4 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 1.20 КС |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА: | 25.00 см |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 6.000 kg |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО: | 0.23 L |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА МАСЛО: | 160 ml |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800755444602 |












