| POWER | 1000 W |
| PRESET PROGRAMS | 8 |
| DELAY | Yes |
| Brand | INSTANT |
| MODEL: | POT DUO EASY 5.7L |
| TYPE: | COMBINED MULTICOOKER |
| POWER: | 1000 W |
| INTERNAL COVERING: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| PRESET PROGRAMS: | 8 |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| DELAY: | Yes |
| HEAT MAINTENANCE FUNCTION: | Yes |
| PRESSURE COOKING: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.000 kg |
| EAN | 810102265357 |


















