| МОЩНОСТ | 1000 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 8 |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ | Да |
| Марка | INSTANT |
| МОДЕЛ: | POT DUO EASY 5.7L |
| ТИП: | КОМБИНИРАН МУЛТИКУКЪР |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 8 |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПОДДЪРЖАНЕ НА ТОПЛИНА: | Да |
| ГОТВЕНЕ ПОД НАЛЯГАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.000 kg |
| EAN | 810102265357 |
- Технополис Благоевград
- Технополис Бургас 1
- Технополис Бургас 2
- Технополис Варна 1
- Технополис Варна 2
- Технополис Велико Търново
- Технополис Видин
- Технополис Враца
- Технополис Габрово
- Технополис Добрич
- Технополис Кърджали
- Технополис Кюстендил
- Технополис Ловеч
- Технополис Монтана
- Технополис Пазарджик
- Технополис Перник
- Технополис Плевен
- Технополис Разград
- Технополис Русе
- Технополис Сандански
- Технополис Силистра
- Технополис Сливен
- Технополис София Красно село
- Технополис София Люлин
- Технополис София МОЛ The Mall
- Технополис София МОЛ България
- Технополис София Младост
- Технополис София Надежда
- Технополис София Сердика център
- Технополис Стара Загора
- Технополис Хасково
- Технополис Шумен
- Технополис Ямбол

















