| МОЩНОСТ | 1000 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КУПАТА | 5.70 L |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 9 |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ | Да |
| Марка | INSTANT |
| МОДЕЛ: | DUO PLUS WHISPER QUIET 5.7L |
| ТИП: | MУЛТИКУКЪР |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КУПАТА: | 5.70 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 9 |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ГОТВЕНЕ НА ПАРА: | Да |
| ГОТВЕНЕ ПОД НАЛЯГАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.000 kg |
| EAN | 810102264237 |












